KARŞILAŞTIRMALI ÖZELLİKLER

Kenar İşleme & Profiller

CGT "ÇAPRAZ BİLEME TEKNOLOJİSİ" MÜKEMMELİYETİN ANAHTARI

Ecograph AG bünyesinde benzersiz "Çapraz Bileme Teknolojisini" geliştirmiş bulunmaktayız. Bu teknoloji, en kaliteli yüzey işlemli lamel ve eğimli kenar üretimine olanak sağlamaktadır. Ecograph Çapraz Bileme Teknolojisini CGT ile taşlanmış uç yüzeyi pürüzsüz ve tamamen çiziksizdir..

Bileme işaretleri (paralel veya enine), bıçağın daha çabuk aşınmasına ve bıçakta çatlaklar oluşmasına neden olmaktadır. CGT "gümüş gibi" süper pürüzsüz Ecograph ucu bu tür çizikleri ortadan kaldırır ve en tutarlı baskı kalitesini ve en uzun bıçak ömrünü sunar.

Geleneksel Çözümler

Dinamik Bölge

Dinamik bölgedeki keskin uçlar sıyırma bıçağının kırılmasına sebep olur.

Taşlama Deseni

Uzunlamasına taşlama desenli sıyırma bıçakları, uzunlamasına kanalların çatlak çizgiler ile örtüştükleri durumlarda kırılmaya maruz kalırlar.

Bindirme

Bindirilmemiş sıyırma bıçakları, baskı işinin başlangıcı esnasında işlevi olumsuz olarak etkiler.(baskı alt tabaka israfı)

Ecograph Geleneksel Çözümler

Dinamik Bölge

Lamel (paralel bölge) kalınlık değişmeden temel malzemeye pürüzsüz bir yarıçap ile biter.

Bileme Deseni

ECOGRAPH sıyırma bıçaklarının ince çapraz bileme deseni ise mümkün olan en ideal lamel (paralel bölge) yüzey kalitesini oluşturur.

Bindirme

ECOGRAPH sıyırma bıçakları ise bindirilmiş lamel uçlara sahiptir. Sıyırma bıçağı, özellikle ince bindirilmiş ucun kullanımı ile her bir baskı işinin ilk metrelerinden itibaren silindiri % 100 temizlikte siler.

→ Maliyette Tasarruf
• Daha uzun hizmet ömrü
• Daha az israf
• Daha az sorun
= Düşük maliyetler